Rewitalizacja skóry

Volite Juvederm

  • 1 zabieg 400 zł
  • 4 zabiegi – 1 500 zł

Opis zabiegu

Zabieg rewitalizująco- liftingujący RRS polega na  podaniu metodą mezoterapii preparatu RRS.  Zabieg spektakularnie poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Jest on przeznaczony dla osób z suchą, szarą i pozbawiona blasku skórą. Preparat RRS zawiera wysokie stężenie rewitalizującego kwasu hialuronowego i jest w formie gładkiego żelu, który doskonale integruje się  z tkanką. Dzięki temu zabieg nie powoduje obrzęków i zasinień, nie wykluczając Pacjenta z aktywności dnia codziennego.  Jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych z ograniczonymi zasobami czasu, którym zależy na zabiegach niewymagających częstego powtarzania.  Dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Allergan ( Styl Age ), przełomowej technologii VYCROSS, która zwiększa poziom usieciowania kwasu hialuronowego, efekty zabiegu utrzymują się aż do 9 miesięcy.

Efekty po zabiegu

Po zabiegu efekty widoczne są niemalże natychmiast. Skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona, elastyczna  i rozświetlona. Poprawia się gęstość skóry oraz zauważalna jest redukcja powierzchownych zmarszczek.

Czy zabieg jest bolesny?

Twarz znieczula się przy pomocy kremu znieczulającego co minimalizuje ból przy drobnych nakłuciach.

Wskazania

Skóra sucha i odwodniona, skóra wiotka o obniżonym napięciu, cera szara i ziemista, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki. Zabieg można wykonać na twarzy, szyji, dekolcie , dłoniach

Zalecenia pozabiegowe

Zaraz po zabiegu nie zaleca się nakładania makijażu oraz unikanie w dniu zabiegu innych zabiegów kosmetycznych, sauny, wystawiania skóry na działanie promieniowania UV (solarium, słońce), nadmiernego wysiłku fizycznego i korzystania z basenu. Są to tylko ograniczenia względne, podobnie jak w przypadku każdego zabiegu związanego z iniekcjami do skóry.

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane

Zabieg nie jest rekomendowany u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także u osób z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, chorobami nowotworowymi, ze skłonnościami do powstawania blizn przerostowych, stanami zapalnymi skóry (opryszczka, trądzik).
Działania niepożądane wynikają z techniki iniekcyjnej. Wśród możliwych objawów niepożądanych pojawiają się czasem małe siniaczki, zaczerwienienia, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia, świąd w przypadku skóry wrażliwej, nadwrażliwość w miejscu korekcji, sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka dni.

Zastosowanie

Zabieg RRS to zabieg jednorazowy. Istnieje konieczność  wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt. Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jej jakości utrzymują się ok. 9 miesięcy.