Klinika

Prezentujemy Centrum Stomatologiczne Prisma Dent.

W Prisma Dent posiadamy 3 w pełni wyposażone gabinety stomatologiczne, gabinet rentgenologiczny wraz ze studiem fotograficznym oraz sterylizatornię. Najnowszy sprzęt, multimedia uprzyjemniające wizytę oraz godziny otwarcia dostosowane do wygody naszych pacjentów.

Prisma Dent to 120 metrów kwadratowych powierzchni, komfortowa poczekalnia z dostępem do szybkiego internetu oraz kącikiem zabaw dla najmłodszych.
Nasza klinika to wolnostojący budynek w wygodnej do dojazdu lokalizacji z własnym parkingiem oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych.


spacerPrzejdź się po klinice nie wychodząc z domu. Ten nowoczesny sposób prezentacji naszego obiektu pozwoli ci zajrzeć do każdego z pomieszczeń dostępnych dla pacjentów. Sprawdź jakie to łatwe i przyjrzyj się bliżej Prisma Dent.

 


 

Nasza załoga to zespół specjalistów, z których każdy spełnia się w innej dziedzinie stomatologii. Tylko razem jesteśmy w stanie dać Ci to czego oczekujesz. Jeśli masz jakieś pytanie pisz śmiało. Jesteśmy tu dla Ciebie.

 


 

opiniePrzejrzyj opinie naszych pacjentów. Zobacz na co wskazują, co doceniają. Oni już u nas byli. Czekamy na Twoją opinię.
Opinie można zostawiać bezpośrednio na mailu, profilu facebooka, google+ lub na stronach portalu Znany Lekarz.
Będziemy również bardzo wdzięczni za każdą Anonimową Ankietę.

 


ikonyH