Mamy parking.

Komunikacja miejska
Linia 79, przystanek Cmentarna/Gniewkowska

Dane GPS
53.10426601375349, 18.017435475707234

Mapy Google
ul. Gniewkowska 2 – wejście od strony ul.Cmentarnej

 

 

Weź dokumenty.

Pamiętaj o tym, że na pierwszą wizytę potrzebny będzie Ci dokument w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Najlepiej, aby był to dowód osobisty*. Wymagany jest również PESEL.
Jego obecność na receptach jest obowiązkowa.

Każdy pacjent proszony jest o wypełnienie KARTY PACJENTA, gdzie wskazuje czy aktualnie ma jakieś dolegliwości, czy boi się dentysty (to dla nas bardzo istotne) oraz informuje lekarza o przebytych bądź przewlekłych chorobach. Jeżeli zażywasz jakieś leki, zapisz sobie na kartce ich nazwy, po to, aby poinformować o tym fakcie dentystę.

Bardzo często jeżeli chcesz dostawić, czy odbudować widoczne zęby pomocne są zdjęcia. W protetyce są wręcz wskazane, dzięki nim mamy czym się sugerować zmieniając, czy odbudowując Twój dawny uśmiech. Weź je ze sobą na wizytę.

Osoby niepełnoletnie wizytę mogą odbyć tylko i wyłącznie w obecności opiekuna ustawowego.

Przed wizytą otrzymasz SMS przypominający. Jeśli nie uda Ci się do nas dotrzeć prosimy, abyś nas o tym poinformował, ktoś na pewno skorzysta z tej wizyty. Po wizycie czasem dzwonimy do naszych pacjentów z pytaniem o samopoczucie. Chcemy być pewni, że u Ciebie wszystko dobrze.

Obawiasz się wizyty?

Odważny to nie ten, Kto się nie boi, ale ten, który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Określ rodzaj strachu jaki Ci towrzyszy, a pomogę Ci go przezwyciężyć.
Zobacz więcej.

 

 

Chodziłeś do dentysty regularnie, ale przestałeś?
Nie byłeś u dentysty kilka, kilkanaście lat?
Nigdy nie byłeś u dentysty jako dorosły człowiek?

Jeśli zaliczasz się do którejś z powyższych grup pacjentów zajrzyj na stronę nielubiedentysty.pl gdzie prezentuję swój autorski program walki z dentofobią, z którego każdy dorosły może skorzystać. Udział jest bezpłatny, a skutecznośc niezykle wysoka.