Protetyka

CO OFERUJEMY

Korony 3D


Korony porcelanowe, to nakładki na Twoje istniejące zęby. Zakładane raz na zawsze. Dzięki nim uzyskasz uśmiech o jakim zawsze marzyłeś/aś. Projektujemy cyfrowo i frezujemy z najwyższą starannością tylko w najlepszych laboratoriach na terenie Polski.

Licówki

Licówki to coś jak korony, tylko o mniejszym zasięgu. Zmieniamy tylko widoczną część zęba, tę którą widać przy uśmiechu. Metoda ta ma jednak swoje ograniczenia, aby dowiedzieć się czy możesz skorzystać z licówek umów się na wizytę konsultacyjną.

Wypełnienia 3D

W przypadku dużego zniszczenia zęba w wyniku próchnicy lub po leczeniu kanałowym najlepiej zastosować tzw inlay lub onlay. Jest to mocno wklejana odbudowa cyfrowa niszczonego fragmentu zęba z materiału takiego jak np. porcelana stomatologiczna, która twardością znacznie przewyższa materiały stosowane do wypełnień.

Protezy ruchome

Protezy ruchome akrylowe, nylonowe, a także szkieletowe. Klamry ukryte w koronach, zasuwy i inne zaczepy. Rozwiązań jest wiele. Pod względem funkcjonalności i cenowo. Wystarczy wizyta konsultacyjna. Przygotujemy plan leczenia.

Zęby na implantach


Na implantach możemy umocować zęby porcelanowe, które wizualnie niczym nie różnią się od naturalnych. Cały łuk zębowy na 4 lub 6 implantach? Jak najbardziej. Zęby takie są raz przykręcane do wcześniej osadzonych implantów i gryzą jak swoje 🙂

Protezy umocowane

Proteza, która podczas wkładania zaczepia się o elementy w implantach lub Twoich zębach. Proteza, która nigdy nie wypada.

Skaner wewnątrzustny

Dzięki niemu możemy wykonać całą pracę protetyczną nie wykonując wycisków.