Protetyka

Nowy uśmiech

Dzięki koronom porcelanowym zyskasz zupełnie nowy uśmiech. Kolor, kształt...do wyboru. Oprócz tego odzyskujesz możliwość gryzienia.

Cyfrowa wygoda

Dziś zamiast mas wyciskowych stosujemy skaner, dzięki czemu unikamy nieprzyjemnych wycisków. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Polsce.

Dla każdego

Rozwiązań protetycznych istnieje tyle, że znajdzie się coś na każdą kieszeń. Odwiedź nas, a przeanalizujemy wszystkie dostępne dla Ciebie opcje.

CO OFERUJEMY

Korony


Korony porcelanowe, to nakładki na Twoje istniejące zęby. Zakładane raz na zawsze. Dzięki nim uzyskasz uśmiech o jakim zawsze marzyłeś/aś. Projektujemy i wykonujemy z najwyższą starannością tylko w najlepszych laboratoriach na terenie Polski.

Licówki

Licówki to coś jak korony, tylko o mniejszym zasięgu. Zmieniamy tylko widoczną część zęba, tę którą widać przy uśmiechu. Metoda ta ma jednak swoje ograniczenia, aby dowiedzieć się czy możesz skorzystać z licówek umów się na wizytę konsultacyjną.

Nakłady

W przypadku dużego zniszczenia zęba w wyniku próchnicy lub po leczeniu kanałowym najlepiej zastosować tzw inlay lub onlay. Jest to mocno wklejana odbudowa zniszczonego fragmentu zęba z materiału takiego jak np. porcelana stomatologiczna, która twardością znacznie przewyższa materiały stosowane do wypełnień i jest zbliżona do twardości szkliwa.

Protezy ruchome

Protezy ruchome akrylowe, nylonowe, a także szkieletowe. Klamry ukryte w koronach, zasuwy i inne zaczepy. Rozwiązań jest wiele. Pod względem funkcjonalności i cenowo. Wystarczy wizyta konsultacyjna. Przygotujemy plan leczenia.

Zęby na implantach


Na implantach możemy umocować zęby porcelanowe, które wizualnie niczym nie różnią się od naturalnych. Cały łuk zębowy na 4 lub 6 implantach? Jak najbardziej. Zęby takie są raz przykręcane do wcześniej osadzonych implantów i gryzą jak swoje 🙂

Protezy umocowane

Proteza, która podczas wkładania zaczepia się o elementy w implantach lub Twoich zębach. Proteza, która nigdy nie wypada.

Skaner wewnątrzustny

Dzięki niemu możemy wykonać całą pracę protetyczną nie wykonując wycisków.