Opinie

  • 12 lutego 2016


fb5a3ae72cfabe83f759446983459b33_large
d108f1082ddfc463d6bf38dc0f7947d5_large


Violetta

10 ostatnich lat unikałam pójścia do dentysty.Zrazona i strach przed bólem,po wizycie w zeszłym tygodniu, zmieniam nastawienie i pomimo tego iż do Pana Doctora mam 750 km, zamierzam kontynuować leczenie ząbków.Pelen profesjonalizm! Fachowa obsługa! Spokojnie wszystko wyjasniaNajlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałam. Za dwa tygodnie kolejna wizyta


 

MP

Takiego podejścia do pacjenta nie znajdziecie nigdzie!!! Byłam w wielu „topowych” klinkach, ale takiego poziomu nie ma nikt! Cennik ok 🙂


 

Marcin Sz.
Zdecydowanie polecam wszystkim bojącym się stomatologa. Miła atmosfera i bez bólu!!!


 

Artur P.
Bardzo konkretny, precyzyjny i profesjonalny chirurg. Żaden lekarz nie chciał się podjąć wyrwania mojej ósemki aż szcześliwie trafiłem na dr.Przemysława 🙂 Zabieg był bezbolesny i szybki. Pan doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył, co robić na co uwazać i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Duży plus za cierpliwość. Wszystko się pięknie zagoiło i nic nie bolało, nareszcie mam spokoj 🙂 Dziekuje bardzo i polecam serdecznie.


 

Juliana L.
Ja i moje zęby nie mogły trafić w lepsze ręce ! Już po pierwszej wizycie pozbyłam się panicznego strachu przed fotelem przy kolejnych wizytach. Profesjonalni lekarze, profesjonalny sprzęt, miła obsługa. Klinika na światowym poziomie. Polecam wszystkim ! P.S. W moim przypadku dr Adrian to pierwszy lekarz który nie kłamał mówiąc że nie będzie boleć ????


 

Damian R.
Wysoka jakość usług. Nie znam się, ale sprzęt wygląda na bardzo zaawansowany. Wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam!!!


 

Michał
Tak powinno to wyglądac wszędzie, niestety żyjemy w Polsce i czasami trzeba dłuuugo szukać jakości. Jeśli ktoś szuka dobrego dentysty to śmiało mogę polecić tą klinikę.


 

WItEK
Rewelacyjna robota w białych rękawiczkach! Nie dość, że profesjonalnie to bezboleśnie.


 

Katarzyna O.
Gorąco polecam wszystkim! Byłam dotychczas u wielu stomatologów, ale z tak miłą i profesjonalną obsługą nigdzie wcześniej się nie spotkałam. Dziekuję!


 

Marcin D.
Nie sądziłem, że mogę sobie pozwolić na leczenie w takiej klinice. Sprzęt mają na miarę 21 wieku. Leczyłem 4 zęby, wszystko bezboleśnie, pod mikroskopem, więc bardzo dokładnie. Super!!! Polecam każdemu kto boi się dentysty.


 

Marzena U.
Polecam szczerze klinikę Prisma Dent. Świetna atmosfera, lekarze bardzo przyjemni i delikatni.


 

Jerzy W.
Klinika bardzo nowoczesna i przyjemna. Sprzęt z wysokiej półki, leczę zęby pod mikroskopem. Ceny zaskakująco konkurencyjne. Polecam!


 

Edyta M.
W Prisma Dent pierwszy raz zobaczyłam, że można do wizyty u stomatologa podejść na spokojnie. Realizuję wszystko co mam do zrobienia, a na wizytę idę bez strachu. Fachowcy.


 

Tomek S.
Od pewnego czasu miałem wrażenie, że mój dentysta nie przykłada się do swojej roboty. Szukając w internecie nowego gabinetu, zadzwoniłem do nich. Pani przez telefon bardzo miła, przekonała mnie, że warto przyjść. Obsługa na medal, BEZBOLESNIE i dla mnie i dla mojego portfela


Powrót