Nasza klinika mieści się przy ulicy Fordońskiej 144 w Bydgoszczy. To nowoczesny i komfortowy obiekt w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Duża poczekalnia z szybkim internetem i świeżą prasą, trzy w pełni wyposażone gabinety oraz sala konferencyjna.

Dysponujemy rentgenem punktowym, panoramicznym oraz Tomografem Komputerowym. Na co dzień wykorzystujemy również protetyczny skaner wewnątrzustny, mikroskop czy laser. Najnowszy sprzęt stosujemy w celu diagnostyki i leczenia.

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów, którzy stawiają na jakość leczenia oraz wysoki standard obsługi pacjenta. U nas Ci się spodoba.

Nasze wnętrza.

Nasz obiekt. W pełni dostosowany dla najbardziej wymagających.

Nasz zespół

Oto nasz stały zespół

Adrian Marcol

Lekarz Stomatolog

W Prisma Dent zajmuję się protetyką na implantach oraz estetyczną odbudową uśmiechu.
Umów się na wizytę.

Sebastian Synus

lek. Dentysta, Lek. Medycyny Estetycznej

W Prisma Dent zajmuję się Medycyną Estetyczną
oraz kompleksowym leczeniem stomatologicznym.
Umów się na wizyte.

Małgorzata Duczmal

Rejestratorka

W Prisma Det zajmuję się rejestracją telefoniczną pacjentów, obsługą płatności oraz komunikacją między właścicielami a różnego rodzaju firmami czy instytucjami.

Monika Dowgiałło

Higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka. W Prisma Dent odpowiadam również za zamówienia i koordynację pracy gabinetu.

Anita Kowalczyk

Higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka. W Prisma Dent odpowiadam również za zamówienia i koordynację pracy gabinetu.