Jak teraz wyglądają wizyty w Marcol Stomatologia

Szanowni pacjenci. Zdajemy sobie sprawę, że nie możemy Was zostawić bez opieki stomatologicznej, w związku z tym musimy odnieść się i dostosować naszą pracę do aktualnie panującej sytuacji. 

Bardzo prosimy o punktualne zgłaszanie się na wizyty, aby nie tworzyć dużych skupisk oczekujących w recepcji. Prosimy również o zgłaszanie się na wizyty samemu, a ewentualne osoby towarzyszące proszone są o pozostanie na zewnątrz budynku klinik Prisma Dent.
W razie, jakby Państwo nie mogli zgłosić się na umówioną wizytę prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie.

Po przyjściu do kliniki, bardzo prosimy o wstępną dezynfekcje rąk (przygotowane stanowisko) oraz wypełnienie karty informacyjnej odnośnie waszych objawów i sytuacji epidemicznej. Następnie zmierzymy Wam temperaturę bezdotykowym termometrem. W przypadku wzbudzenia naszych wątpliwości co do Waszego stanu zdrowia zastrzegamy sobie prawo do nie wykonania zabiegu. Po zmierzeniu temperatury zajmiecie miejsce w specjalnie przygotowanej na ten czas poczekalni, z większymi odległościami między oczekującymi. Przed wizytą poprosimy Was jeszcze o przepłukanie jamy ustnej specjalnym roztworem.

Cały czas do waszej dyspozycji będą środki ochrony osobistej w postaci żelu do dezynfekcji. Zabezpieczymy klawiatury terminali, a w każdym naszym pomieszczeniu (poczekalnia, pracownia RTG, toalety) będą zapewnione rękawiczki oraz chusteczki nasączone płynem do dezynfekcji. Po każdym pacjencie nastąpi przerwa, w trakcie której gabinet będzie przygotowywany do przyjęcia następnego pacjenta.

Z naszej strony zapewniamy dołożenie wszelkich starań do zachowania wyjątkowych procedur sanitarnych w całym obiekcie. Gabinety będą po każdym pacjencie przechodziły szczegółową dezynfekcję. Na bieżąco pracuje również nasza sterylizatornia gdzie w reżimie takim jak zwykle sterylizujemy nasze narzędzia. Wszędzie gdzie to możliwe będziemy wyposażeni w sprzęt jednorazowy.