Stomatolog Bydgoszcz

  • 24 lutego 2016

 

Kim jesteśmy?

Prisma Dent to nowoczesna klinika stomatologiczna w Bydgoszczy.
Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne. Szczególny nacisk kładziemy na realizację  planów leczenia. Szczegółowa diagnostyka i komputerowa wizualizacja efektów, to tylko niektóre z obowiązkowych punktów realizacji leczenia w naszej klinice.

Drugim, filarowym aspektem działalności Prisma Dent jest wdrażanie specjalnie przygotowanych programów dla poszczególnych grup pacjentów. Program dla dzieci z ząbkami mlecznymi, kobiet w ciąży, cukrzyków… i wiele innych. Ciągle nad tym pracujemy, bo wiemy, że każdy z tych pacjentów wymaga specjalnego podejścia. Uczestnictwo w tych programach jest bezpłatne, a zalety nieocenione.

Nasze certyfikaty potwierdzają nie tylko umiejętności manualne czy wiedzę, ale również wysoki standard obsługi pacjenta począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej, poprzez opiekę w samej klinice, jak i troskę po wykonanym leczeniu.


Co możemy zaoferować?

Obecnie stomatolog dysponuje potężnym arsenałem rozwiązań, które może zaproponować pacjentowi. W zależności od potrzeb leczniczych, czy to w przypadku poprawy estetyki, zaburzeń zgryzu, chorych zębów czy nawet w przypadku ich braku. Rozwiązania w leczeniu braków w uzębieniu dostosowujemy indywidualnie podczas szczegółowej rozmowy, aby leczenie odpowiadało wymaganiom i portfelowi pacjenta. Protezy ruchome, protezy oparte na implantach czy wreszcie odbudowa stała na implantach to tylko niektóre z rozwiązań, które wykonujemy na codzień. Ponadto oferujemy zabiegi w znieczuleniu komputerowym, wykonywane pod mikroskopem, konsultacje specjalistyczne oraz współpracę z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w Polsce. Każdy stomatolog w Prisma Dent Bydgoszcz przejawia empatię i troskę o pacjenta. Przeczytaj opinie osób, które już skorzystały z naszych usług.

Pamiętaj, że na wszystkie nasze usługi oferujemy wygodne raty.


Co nas wyróżnia?

Nacisk na przewidywalność leczenia
Przewidywalność efektów podejmowanego leczenia to bardzo ważny jego aspekt. Sukces w całym procesie terapeutycznym łatwiej jest osiągnąć, jeśli podążamy według ustalonego przez stomatologa schematu. Od punktu do punktu. Plan leczenia, bo o nim tu mowa jasno precyzuje koszty oraz czas potrzebny do osiągnięcia wymarzonego rezultatu. W Centrum stomatologicznym Prisma Dent każdy pacjent przed leczeniem kompleksowym ma wykonywaną szczegółową diagnostykę i układany właśnie plan leczenia. Po realizacji całego planu przypominamy pacjentowi o koniecznych wizytach kontrolnych, w terminie jak zaleci dentysta.

Zalety planu leczenia:

  • pełna świadomość pacjenta w aspekcie rodzajów planowanych zabiegów
  • możliwość rozłożenia leczenia w zaplanowanym terminie (np. w czasie urlopu), aby uniknąć dyskomfortu z powodu na przykład tymczasowego braku zęba na ważnym wydarzeniu rodzinnym
  • zapoznanie z różnymi rozwiązaniami i różnicami w dostępnych materiałach (pod kątem wytrzymałości dla długiego użytkowania, estetyki czy np.uczuleń)
  • świadomość pacjenta odnośnie kosztów. Brak niespodzianek w postaci ukrytych kosztów Zapoznaj się z cennikiem.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Stomatologia estetyczna, protetyka, implanty, znieczulenie komputerowe czy leczenie kanałowe pod mikroskopem to tylko niektóre z usług, które świadczymy. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Zobacz jak przygotować do wizyty siebie, lub Twoje dziecko.

Zobacz Galerię

Przyjrzyj się nam dokładnie. Dbamy o każdy szczegół, bo wiemy, że to one składają się na Twoją opinię, na której nam zależy najbardziej. Zobacz galerię, w końcu przejdź się wirtualnie po pomieszczeniach klinikiPrzeczytaj rónież opinie innych na nasz temat.


stomatolog bydgoszczW Prisma Dent szczególną uwagę przykładamy do zagadnienia strachu przed zabiegiem stomatolgicznym. Walczymy w tym zjawiskiem na różne sposoby, bo wiemy jak bardzo strach potrafi przeszkadzać podczas zabiegu. Skłania też do odwoływania umówionych wizyt, lub sprawia, że osoby z dużą potrzebą leczniczą omijają gabinety dentystyczne szerokim łukiem. Poznaj jakie rodzaje strachu rozróżniamy i postaraj się określić co tak bardzo Cię przeraża. Porozmawiaj o tym z lekarzem… Na pewno poświęcimy dużo uwagi temu zagadnieniu, bo jest ono dla nas istotne tak samo jak dla Ciebie.


 

ikonyH


 

Przejdź do strony